Zümrütevler Mah. Karayemiş Sk. No:4 Maltepe / İstanbul
Otomerkezi.net Bayilik Başvurusu Bayilik İçin0 (850) 340 34 25
0 (850) 340 34 25

Hakkımızda

Otomerkezi Otomotiv A.Ş, 1983’te ikinci el otomobil alım-satımı ile başladığı faaliyetlerine Kia, Isuzu, Subaru, Citroen, Karsan-Hyundai Truck bayilikleri ile devam ettikten sonra OTOMERKEZİ markasıyla ikinci el otomobil piyasasında profesyonelleşmenin öncülerinden olmuştur.

Otomerkezi.net Bayilik Başvurusu

İkinci el otomobil satışında 360 derece en iyi hizmeti sunmak üzere geliştirdiği ve binlerce müşterisinin memnuniyeti ile başarısını tescillediği Otomerkezi sistemini Kredilendirme, Sigorta, Garanti, Ekspertiz, Mini Onarım ve Oto Yıkama servisleriyle zenginleştirmiştir.

Zenginleştirdiği servisleri markalayarak Enkar Sigorta, Pratik Ekspertiz, Pratik Mini Onarım, Pratik Oto Yıkama, Hemensatmerkezi.com, Otokredibul.com, Filomerkezi.com markalarını ortaya çıkarmıştır.

Global franchising sistemleri ve yerel sektör dinamiklerinden sentez oluşturarak hayata geçirdiği Otomerkezi Yetkili Satıcılık Organizasyonu’yla markasını ve kaynaklarını paylaşarak yatırımcılarla birlikte kazanılan bir “Ortak Artı Değer ” platformu meydana getirmiştir. Ulusal bir markaya dönüşen Otomerkezi, yetkili satıcıları ile Türkiye’nin dört bir köşesinde ikinci el otomobil piyasasını geliştirmeye, müşterilerine güven – yatırımcılarına kazanç sağlamaya devam etmektedir.